• Ön Sipariş
  • Yeni
  • Ücretsiz Kargo

Hegel H95 Entegre Amplifikatör

  • HEGEL
  • P7700000015056

Sıfır

45.976,24
%3
47.398,19
0

Hegel H95 Entegre Amplifikatör

Albert Einstein’a göre Zeka'nın ölçüsü, gerektiğinde düşüncelerini değiştirebilmekte yatar. H95 ile bu ifadeyi haklı çıkardığımıza inanıyoruz. H95 tam bir fiyat performans ürünüdür. Yalnızca bir amplifikatör olmakla kalmayıp, aynı zamanda hem AirPlay hem de UPnP akışıyla eksiksiz bir streaming çözümüdür. Ürün baştan sona modern dijital stream nesline hitap ediyor. H95, anında ve inanılmaz derecede duyarlı müzik çalma için yerleşik Spotify Connect'e sahiptir.

Ancak bugün zeki olarak kabul görülen, yarın illa ki zeki kalmak zorunda değildir. Hegel'de ürünlerimizin mümkün olduğu kadar uzun süre kullanılmasını istiyoruz. Bu, zamanla beraber değişime ayak uydurmaları gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, H95'in yerleşik yazılımı kablosuz olarak güncellenebilir, bu da gelişmiş işlevlerin ve yeni özelliklerin sorunsuz ve ücretsiz olarak doğrudan amplifikatörünüze yüklenmesini sağlar.

Bağlanabilirlik ve geliştirilebilirlik önemli olsa da, H95'in zekası gerçekten sahip olduğu iç donanımdan gelmektedir. Bugün amfinize giden çoğu medya dijitaldir. Bu nedenle H95'i en yüksek kalitede Dijitalden analoğa dönüştürücü ile donattık. Diğer bir deyişle, dijitalden analoğa geçişi çok akıllı bir şekilde sağladık. Hegel ekibi tarafından sıfırdan ve şirket içinde hazırlanan teknolojiyle, dijital veri akışının tamamen kontrol altına alıyoruz. Mutlak referans ürünlerimizi donatmak için geliştirilen tasarımı kullanarak, dijital müziğin en saf haliyle sunulmasını sağlıyoruz. Sizin için önemli olan, herhangi bir ek yapı içermeyen, sadece daha yüksek sesle çalmanıza olanak tanıyan, keyifli ve doğal bir sestir.

Buna patentli SoundEngine2 teknolojimizi eklediğinizde ve gerçekten muhteşem bir sesle karşılacaksınız. Teknoloji, sinyal bozulmasını neredeyse ölçülemeyecek seviyelere indirir ve kendinizi tamamen müziğinize veya filmlerinize kaptırmanızı sağlar. SoundEngine2 teknolojimiz, hoparlörlerinize şaşırtıcı bas kontrolü ve tutuş da uygular. H95'in tutuşu, teknik terimlerle 'sönümleme faktörü', endüstri ortalamasının 20 katına kadar daha yüksektir. Bu dinamik, çevik ve güçlü bir bas tepkisi sağlar ve bu nedenle 60 watt çıkış gücü, zorlu hoparlörleri güvenle çalıştırmak için fazlasıyla yeterlidir.

H95 yalnızca zamanla değil, aynı zamanda ihtiyaçlarınızla da değişecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm girişler, H95'i bir Ev Sinemasına veya mevcut Çok Odalı sisteme kolayca entegre etmenize olanak tanıyan sabit seviyeli girişler olarak yapılandırılabilir. Ayrıca yüksek kaliteli bir kulaklık çıkışı, bir subwoofer veya başka bir ekipmanı bağlamak için değişken bir ön çıkış ve şık bir bilgilendirici OLED ekranı vardır. Bu, onu sisteminiz için mükemmel bir merkezi "motor" yapar. Gelecekteki eklentiler için endişelenmenize gerek yok. Bir dizi giriş ve oynatma imkanıylaHegel'in harika tasarımına ve imza ses kalitesine geçiş yapmak, çok yetenekli harika bir sistem oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. İşte bu zekadır.

 

Teknik Özellikler

Güç Çıkışı: 2 x 60 W into 8 Ω
Minimum Yük: 2 Ω
Analog Girişler:  2 x unbalanced (RCA)
Dijital Girişler: 1 x coaxial (RCA), 3 x optical, 1 x USB, 1 x Network
Line level Çıkışı: 1 x unbalanced variable (RCA)
Kulaklık Çıkışı: 6.3 mm Jack (front)
Frekans Tepkisi: 5 Hz - 100 kHz
Sinyal Gürültü Oranı: > 100 dB 
Crosstalk: < -100 dB
Distorsiyon: < 0.01% @ 25 W/8 Ω/1 kHz
İntermodülasyon: < 0.01% (19 kHz + 20 kHz)
Sönümleme Faktörü: >2000 (main power output stage)
Ürün Ölçüleri: 10 cm x 43 cm x 35 cm (YxGxD), 10,6 kg taşıma ağırlığı
Renk: Siyah

Taksit (2 + 2) Taksit Tutarı Toplam Tutar (KDV Dahil)
Peşin 45.976,24 45.976,24
2 22.988,12 45.976,24

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO

750 TL ve üzeri

PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT
PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT

Worldcart ve Vakıfkart

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2018 OZZYTURK Records HI-FI Systems Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
45976.24